[INFO] POL-MOT Auto sp. z o.o. Białystok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kodernet
    Drive
    • 2012
    • 74

    [INFO] POL-MOT Auto sp. z o.o. Białystok

    Czy ktoś z Was ma doświadczenie z montażem fotelika za pomocą ISOFIX w OII po lifcie?

    Mam u siebie haki z tyłu i 3 punkt mocowania (na tylnej części fotela), tzw. Top Tether nie wiem jednak jak wygląda jakość takiego mocowania w Octavii. Ktoś gdzieś pisał, że fotelik "chodził" mu na boki. Więc może lepiej pasem?

    Ktoś użytkuje Romera w połączeniu z Octavią, bo zastanawiam się nad Duo Plus?
  • Biszczu
    RS
    • 2011
    • 5567

    #2
    [INFO] POL-MOT Auto sp. z o.o. Białystok

    Nie jestem ich przedstawicielem oni są z Białegostoku ja z Zielonej Góry 8) więc dzieli nas odległość 650 km.
    Chciałbym polecić ten salon/serwis, kupowałem już w nim dużo rzeczy (od najmniejszych elementów po te zdecydowanie większe) i są naprawdę bezkonkurencyjni z innymi ASO z jakimi miałem styczność.

    Na zadane pytania w mailach bardzo szybko odpisują i z wielką cierpliwością odpowiadają za zadawane pytania odnośnie przedmiotów.
    Bardzo szybko wysyłają zakupione rzeczy, które są w oryginalnych opakowaniach - bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu.

    Posiadają sklep internetowy z bardzo dobrymi cenami oraz można znaleźć ich też na allegro (skoda-allegro)

    POL-MOT Auto sp. z o.o.
    Oddział ©koda w Białymstoku
    ul. Gen. Maczka 68
    15-697 Białystok


    Opinię na ich temat można znaleźć również tutaj:



    p.s. takiego ASO mi brakuje w mojej miejscowości....
    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Komentarz

    • wodan
      Rider
      • 2012
      • 417
      • Octavia I combi (1U5)
      • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

      #3
      Po ostatnich zakupach pozostaje mi się tylko dopisać.
      Zakupy robione przez Allegro, jednakże szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Co istotne, zadbali również o przesyłkę, dzięki czemu montaż akcesoriów mógł sie odbyć w zeszłą sobotę bez zbędnej zwłoki

      Ostatnio mejlowałem z nimi w sprawie pewnych, przyszłych zakupów (nie objętych ofertą Allegro) i muszę powiedzieć, że obok szybkości odpowiedzi zaskoczyła mnie in plus oferta cenowa.
      Pozdrawiam
      Wodan

      Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

      Komentarz

      Pracuję...